75Milyon

Türkiye ve Dünya'dan Bilgi ve Haber Sitesi
Agarz Hileleri

Agarz Hakkında Tüm Merak Ettikleriniz

Yazıma her zaman lazım olabilecek Winrar Programanın Türkçe versiyorununu eklemekle başlıyorum. Macro kullanırken lazım olacak.

Türkçe Winrar indir.

Agarz tarayıcıdan oynanan çok oyunculu bir oyundur. Facebook hesabınızla giriş yapabilir veya sayfaya üye olup Gold biriktirebilir, kendi klanınızı oluşturabilir diğer oyuncularla vuruşabilir siniz. Hatta Klan savaşlarında 150.000 gold kazanabilir yada oyunun diğer bölümlerinde tek başınıza yada bulabileceğiniz bir ortakla team yapabilir siniz. Bu oyunda Nick name oluşturabilir, Skin yükleyebilir siniz.

Agarz ile alakalı yazımda Agarz ile alakalı bir çok bilgiye erişebileceksiniz.

Agarz www.agarz.com adresinden oynanır.

Macro, Hızlı Gold Kullanma, Hızlı Büyüme

Macro ne işe yarar:

Agarz oynarken makro ile bir çok işlemi daha hızlı yapabiliyorsunuz. Bu da sizi diğer oyuncuların önüne geçirir.

Agarz Macro 2018 indir

Sorunsuz çalışan ve pc nize zarar vermeyen bu yazılımı hemn indirebilirsiniz.

agarz-makro-2018-indirmek
agarz-makro-2018-indirmek

Gold Kasma Hilesi

Bir çok gold kasma hilesi zamanla oluşuyor ve Agarz tarafından tespit edilip engelleniyor. Genelde oyundaki açıklardan, hatalardan faydalanılarak yapılan Gold kasma hileleridir.

Agarz’nin müsade ettiği gold kasmalaerise dikeni ortaya alarak kasmak, E tuşuna basılı tutarak ortadaki dikeni bitirmeden coşturabilir ve Gold kazanmaya devam edebilir siniz.

GOLD-KASMAK
GOLD-KASMAK

Veya sayfam kısmındaki referans linkini dağıtırsanız her giren için size gold verir.

FFA Basma Hilesi

her FFA 60 dakika da bir sıfırlanır ve bu süre sonunda kim birinci durumda ise o saatin FFA 1. si o oyuncudur. Sonraki bir saatte adı listenin en tepesinde yazılı kalır.

Bir çok oyuncu oynadığı oyundan yada çekişmeden zevk aldığı için oynasa da bazı oyuncuların tek derdi FFA yı kazanmak birinci olmaktır.

Burada uygulanan hile ise; FFA basma tabirini kullandığımız FFA’ların son 10 dakikasında ffa’ya giriş yapıp gerek kasarak gerek gold kullanıp büyüyerek o saati kazanmaktır. Bu yöntemin en kötü tarafı ise bu oyuncuların o an birincinin kastığı dikenin içine girip oyuncuyu yedikten sonra birinciliğe bedavadan oturmasıdır. Etik olmayan bu hareketi önermiyoruz.

Agarz El alma / Kazanma Hilesi

Agarz’de o eli kazanmanın bir çok yöntemi vardır.

El alma hilelerini sıralayacak olursak;

  • Diken kasarak kazanmak
  • Diğer oyuncuları yiyerek birinci olmak
  • Takım oyunuyla kazanmak
  • Birden fazla hesapla girip yaparak oyunu kazanmak
  • Makro kullanarak büyüyerek 1. olmak
  • FFA basarak
  • Diken kasana saldırmak
  • En güzeli normal oynayarak kazanmak
  • Program kullanarak eli almak

Agarz Skin yapmak ve Yüklemek

Agarz’de skin yüklemek basit bir işlem, önemli olan skin yapmak. Bunu photoshop gibi bir programlada yapabilir veya diğer uygulamaları da kullanabilirsiniz. Önemli olan 512×512 pikselden küçük olmaması ve PNG formatında olmasınıdır. Skininize verdiğiniz ismi ilgili alana yazdığınızda skini seçmiş oluyorsunuz.

Agarz isim Nick kaydetme

Agarz’ye giriş yaptığınızda sol kısımda “sayfam” a tıklarsanız orada isim kaydetme veya skin yükleme gibi bir çok menüye ulaşabilir siniz.

Şekilli Nick / Sembollü Nick oluşturmak için Tıklayın.

Agarz Şekilli Nick Yazma

Agarz kullanıcıları daha doğrusu oyuncuları için nickinin şekilli olması veya semboller barındırması çok önemlidir. Bu bir yerde oyundaki profesyonelliğide belirlemeye yardımcı olur.

Agarz Klan Oluşturmak / Açmak

Öncelikle clan, klan oluşturmak için 50.000 golda ihtiyacınız olduğunu unutmayın. sayfam kısmından klan oluşturabilir siniz.

Agarz 2 veya çok hesapla Kasma

Agarz’ye değişik tarayıcıları kullanarak veya aynı tarayıcının gizli sekmesini kullanarak, farklı hesaplardan giriş yaparak yan yana kasarak ve paslaşarak hatta bir hesapla kasarken diğer hesap yada hesaplarla team olarak toplarsınız bu şekilde kendi kendinizi kollamış olursunuz. Yada hesabın birini kenarda afk bırakarak diğer hesapla kasıp ona dolabilir veya besleyebilirsiniz.

1 thought on “Agarz Hileleri

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.