75Milyon

Türkiye ve Dünya'dan Bilgi ve Haber Sitesi
Arçelik 5506 NEI No Frost Buzdolabı A+++ Inoks Elden Senetle 24 Taksitle

Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş ile Arçelik 5506 NEI İnoks Çift Kapılı Buzdolabı A+++ No Frost 505 Litre. 

75milyon.com ile internetten Taksitli Alışverişin keyfini çıkarın. İstediğiniz ürünün siparişini verin, taksit taksit ödeyin. Üstelik ürününüz ücretsiz olarak kapınıza kadar gelsin. Senetle Arçelik 5506 NEI 505 litre inoks buzdolabı evinize şıklık katacak. Bu ürüne sahip olmak istiyorsanız hemen sipariş verin. 

 Senetle Arçelik 5506 NEI A+++ Enerjili No Frost İnoks Buzdolabı, 505 litre iç hacmi ile oldukça geniş bir iç hacime sahiptir. Çift kapılı olması da ürünün kullanımını oldukça kolaylaştırmaktadır. inoks rengin şıklığı ve gösterişi sayesinde mutfağınıza oldukça farklı bir hava katacak olan Arçelik 5506 NEI Buzdolabı sadece 75milyon.com‘da elden senetli taksit imkanıyla sizlerle. En üstün teknoloji kullanılarak üretilen Arçelik buzdolaplarının en büyük özelliği ise içerisinde bulundurduğu teknolojisidir. Özellikle FullFresh+ özelliği FullFresh+ teknolojisine sahip buzdolapları özel sebzelik tasarımı ve hava kanalları sayesinde hassas bir nem kontrolü sağlar. En uygun şartlarda saklanan gıdaların bozulma ve bayatlaması gecikir. Yeşillikler, sebze ve meyveler 30 güne kadar sağlıklı bir şekilde korunur. Bunun yanısıra Cool Plus ve Mavi ışık teknolojisi de diğer özellikleri arasında bulunmaktadır. Taksitle Arçelik buzdolapları sizin için her zaman gıdalarınız en taze şekilde saklamak için üretilmektedir. 

senetle-Arcelik-5500-NEIY

İnternetten Taksitle alışveriş ile Arçelik 5506 NEI 505 Litre İnoks Buzdolabının Özellikleri;

 Ürün Tipi: Çift Kapılı

 Dondurucu Yeri: Dondurucu Üstte

 Toplam Brüt Hacim (L): 505 litre

 Kontrol Sistemi: Elektronik

 ProSmart Inverter Kompresör: Var

 Aydnlatma Tipi: LED

 Koku Filtresi: Var

 Ses Seviyesi (dBA): 43

 iklim Sınıfı: SN-T

 Kapı Yönü Değiştirme: Var

 Hareketli Kapı Rafı: Var

 İyonizer: Var

 Elektronik Gösterge: Var

 “””Senetli Alışveriş Adresimiz MutluEvim.com.tr ‘dir.
CEP TELEFONU – BİLGİSAYAR – TELEVİZYON – ARABA – MOTORSİKLET – SAAT – OYUN KONSOLLARI – PLAYSTATİON 4 – BEYAZEŞYA – EV – ARSA
Tüm Ürünler 24 Ay Taksitle
Senetle iPhone Telefonlar, iPhone 8, iPhone X Senetle 24 Taksit”

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.