75Milyon

Türkiye ve Dünya'dan Bilgi ve Haber Sitesi
Arçelik 6343 Bulaşık Makinesi 4 Programlı Elden Senetle 24 Ay Taksitle

Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş Arçelik 6343 Bulaşık Makinesi Beyaz Renk A+ 4 Programlı 

Taksitli Alışverişin en güvenli sitesi 75milyon.com ile Senetli Taksitli alışverişin kolaylığını ve güvenini yaşayın. Almak istediğiniz tüm ürünler için 24 aya kadar taksit seçenekleriyle alışverişinizi yapın ve taksit taksit zorlanmadan ödeyin. Her evin ihtiyacı olan Taksitle Arçelik 6343 Bulaşık Makinesine düşük taksit ödemeleriyle sahip olun. Hem zamandan tasarruf edin, hem de değerli vaktinizi sevdiklerinize ayırın. Sizin yerinize bulaşıkları Arçelik 6343 Bulaşık Makinesi yıkasın.  

Arçeliğin yenilikçi dünyasıyla tanışmaya hazır mısınız? Taksitle Arçelik 6343 A+ Beyaz 4 Programlı Bulaşık makinesi en son teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Beyaz rengi ile mutfağınıza daha da şıklık katacak olan Arçelik, 4 programlı olmasından dolayı bulaşıklarınızın durumuna göre yıkama seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Ayrıca Zaman Erteleme özelliği ile de Makinenizin istediğiniz saatte çalışıp yıkama yapmasını sağlayabilirsiniz. Böylece siz evde yokken de makineniz bulaşıklarınızı yıkayabilir. Su Güvenlik Sistemi ile de siz evde olmasanız bile su taşkınlarına karşı evinizi korur. Senetle Arçelik 6343 Bulaşık makinesi yarım yük yıkama ile de makinenizin tam dolu olmasına da gerek duymaz. Böylelikle daha fazla da enerji tasarrufu yaparsınız. Bu ürün A+ enerji sınıfındadır. 

Elden Senetle Arçelik 6343 Bulaşık Makinesi 4 Programlı özellikleri;

 Ürün Serisi Piano

Ürün Tipi Solo

Kurutma Performansı A

Paslanmaz Çelik İç Gövde Var

Bardak Koruma Sistemi Var

Fonksiyon 1 Yarım Yük Yıkama

Fonksiyon 2 Ekstra Durulama

Yarım Yük Yıkama Var

Üst Sepet Ayar Tipi Yüklüyken Ayarlanabilen

Zaman Erteleme Fonksiyonu 3, 6 veya 9 saat

Parlatıcı Göstergesi Var

Tuz Göstergesi Var

Su Güvenlik Sistemi Taşma Emniyeti

 “””Senetli Alışveriş Adresimiz MutluEvim.com.tr ‘dir.
CEP TELEFONU – BİLGİSAYAR – TELEVİZYON – ARABA – MOTORSİKLET – SAAT – OYUN KONSOLLARI – PLAYSTATİON 4 – BEYAZEŞYA – EV – ARSA
Tüm Ürünler 24 Ay Taksitle
Senetle iPhone Telefonlar, iPhone 8, iPhone X Senetle 24 Taksit”

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.