75Milyon

Türkiye ve Dünya'dan Bilgi ve Haber Sitesi
Chrome Güvenli Bağlantı Oluşturuluyor Hatası

Chrome’da internet çok yavaş yada internete girmeme sorunu

Özellikle Windows güncellemelerinden sonra ortaya çıkan “Güvenli Bağlantı Oluşturuluyor” diye çubukta yazıyor, internete hiç girmiyor, yavaş giriyor veya sadece bazı sitelerde sorun çıkabildiği gibi bazı sitelerde sorun olmayabiliyor. Bazen düzeliyor fakat sonra yine tekrarlıyor aynı sorun. Peki nasıl çözeriz bu Güvenli Bağlantı Oluşturuluyor hatasını.

Ben Güvenli Bağlantı Oluşturuluyor diye çubukta yazarak internetin chrome’da yavaşlaması veya hiç internete girmemesi hatasını öncelikle internetten aratırdım bir çok yöntem denedim. bunlardan bazılar Kayıt defterindeki bazı dosyaları sildim olmadı, Chrome eklentilerini devre dışı ettim sonra kaldırdım yine çözüm olmadı, Antivirüsü hatta Program ekle Kaldırdan bir çok programı sildi yine çözüm olmadı. Hatta Chrome’u sildim yeniden yükledim olmadı, Chrome hesabımdan çıkış yaptım olmadı, Ağ bağdaştırıcısının driverını yeniden yükledim olmadı.

Tüm denemelerime rağmen olmamıştı. Bilgisayarıma gelen son güncellemeden olduğu için güncellemeyide geri alamayacağım için tam Pcye format atacaktım aklıma başka bişey geldi ve çözüm oldu.

Chrome Güvenli Bağlantı Kuruluyor Hatasının Çözümü

İşte Güvenli Bağlantı Kuruluyor Hatasının Çözümü, Nasıl Çözerim?

Bilgisayarıma yeni bir kullanıcı ekledim ve bilgisayarımı yeniden başlatım yeni oluşturduğum diğer kullanıcı ile oturum açtım. Çözümü buldum. Bu tam manasıyla sorunu düzeltti.

Artık özlediğim Chrome ile internete bağlanabiliyor ve dilediğim gibi dolaşıyorum.

Bahsedilen hata diğer tarayıcılarda sorun yok iken, bilgisayarımda internete bağlı iken sadece Chrome’da internete bağlanamamak veya Chrome’da internetin yavaş olması durumu. Bu esnada sol alttaki çubukta güvenli bağlantı oluşturuluyor norunun olması.!

Makalem faydalı oldu yada olmadı diye altta yorum kısmına bir şeyler yazın, EMEĞE SAYGI.

İşte ASGARİ ÜCRET 2019

Senetle Samsung Galaxy J6 Plus Cep Telefonu

En Sağlam Otomobiller

2 thoughts on “Chrome Güvenli Bağlantı Oluşturuluyor Hatası

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.