75Milyon

Türkiye ve Dünya'dan Bilgi ve Haber Sitesi
Elden Taksitle Sony PS4 Slim 500 GB 2 Kol 3 Oyun PlayStation 4 Senetle 24 Taksitle oyun konsolu

Senetli Alışveriş ile Sony PS4 SLiM Kasa 500 GB 2 KOL + 3 OYUN

 

Kredi Kartsız Taksitle Sony Playstation 4, PS4 SLiM 500 GB 2 KOL + 3 OYUN , Alışverişin En Güvenli Adresi Olan 75milyon.com ile sizlere dilediğiniz ürüne Kredi Kullandırmadan sahip olma imkanı sunuyor. Sizde beğendiğiniz ürüne sahip olmak için hemen sitemize üye olun ve siparişinizi verin. Kredi Kartısız Elden Taksit, imkanıyla istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. 

 senetle-ps4-imkani

Kredi Kartsız Taksitle Sony Playstation 4, PS4 SLiM 500 GB 2 KOL + 3 OYUN 

 

 OYUNLAR HAKKINDA,

 

DRIVECLUB OYUNU;

 

 

Senetli Alışveriş ile Sony PS4 SLiM Kasa 500 GB 2 KOL + 3 OYUN

 

 

Nefes kesen yarışlara ve efsanevi araçlara ev sahipliği yapan Drive Club, Playstation 4 kullanıcıları için gerçek bir hız deneyimi vadediyor. Geliştirilmiş ekran kalitesi ve yüksek FPS değerleri ile özellikle hız tutkunu oyuncuları benzersiz bir maceraya çağıran Drive Club, beklentilerinizi sonuna kadar karşılamanızı amaçlıyor. Sadece online oynanabilir. Geniş online oyuncu desteği ile hem arkadaşlarınızla, hem de internet kullanıcılarıyla hızın doruklarına ulaşabileceğiniz oyun sayesinde, farklı kulüplere üye olabilir, arkadaşlarınızı kulübünüze davet edebilirsiniz. 

 

HORIZON ZERO DAWN OYUNU;

 

 

Senetli Alışveriş ile Sony PS4 SLiM Kasa 500 GB 2 KOL + 3 OYUN

 

 

 

Makinelerin topraklarda gezindiği ve insanoğlunun artık egemen ırk olmadığı bir dönemde Aloy adındaki genç bir avcı, kaderini keşfetmek için bir yolculuğa çıkar.Doğanın unutulmuş bir medeniyetin harabelerini ele geçirdiği yemyeşil bir post apokaliptik bir dünyada insanlığın direnişi ilkel avcı kabilelerinde devam etmektedir. Yeni yabani hayatta egemenliği, bilinmeyen bir kökene sahip korkusuz mekanik canavarlar olan Makineler tarafından gasp edilmiştir.

 

RATCHET and CLANK OYUNU;

 

Kredi Kartsız Alışveriş ile Sony PS4 SLiM Kasa 500 GB 2 KOL + 3 OYUN 

 

Evrendeki son Lombaks. Ratchet ile tanışın. Bir çocukken Veldine gövde üzerine iniş yaptıktan sonra Grimroth tarafından bulundu ve yerel gemi tamircisi olarak çalışmaya başladı. Ratchetin büyük bir yüreği vardır ve kaderinin hep galakside daha büyük işler başarmak olduğunu düşünmüş ve bunun hayalini kurmuştur. 

  

Elden Senetle PlayStation 4, PS4 Slim 500 GB, oyun yaratıcılarının en iyi oyunları geliştirmeleri ve daha önce mümkün olmayan yeni oyun deneyimleri sunmaları için hayal güçlerini özgür bırakmaları sağlanacak şekilde baştan sona yeniden tasarlandı. Ultra hızlı özel işlemcileri ve 8 GB yüksek performanslı birleşik sistem belleği ile PS4, zengin, gerçekçi grafiklere sahip oyunların ve beklentileri aşarak oyuncuları içine çeken deneyimlerin tek adresidir. 

 

Senetle PS4, 2 KOL + 3 OYUN – Horizon Zero Dawn – Ratchet and Clank – Drive Club Teknik Özellikler

  

2 Yıl Resmi İthalatçı Garantili

 

2 Joystick Dualshock kablosuz kumanda

 

İŞLEMCİ Tek yongalı özel işlemci

 

HARD DISK 500 GB sabit disk sürücüsü

 

BELLEK GDDR5 8 GB

 

OPTİK SÜRÜCÜ Blu – Ray Disc READ,DVD-ROM, DVD-R,DVD-RW,DVD+R

 

MODEL Play station 4 Slim

 

HDMI HDMI çıkış x 1

 

GPU 1,84 TFLOPS

 

BLUETOOTH Bluetooth® 2.1 (EDR)

 

ETHERNET Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)

 

“””Senetli Alışveriş Adresimiz MutluEvim.com.tr ‘dir.
CEP TELEFONU – BİLGİSAYAR – TELEVİZYON – ARABA – MOTORSİKLET – SAAT – OYUN KONSOLLARI – PLAYSTATİON 4 – BEYAZEŞYA – EV – ARSA
Tüm Ürünler 24 Ay Taksitle
Senetle iPhone Telefonlar, iPhone 8, iPhone X Senetle 24 Taksit”

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.