75Milyon

Türkiye ve Dünya'dan Bilgi ve Haber Sitesi
En Uygun Krediyle iPhone Xs Max 64 Gb Silver

En Uygun Kredi Taksitle iPhone Xs Max

en-uygun-kredi-iphone-max-silver

Apple iPhone Xs Max 64 GB Silver Cep Telefonu, En uygun kredi fırsatlarıyla 18 ay taksitlerle. Taksitle iPhone Xs Almak için sipariş vermeniz gerekli. En uygun krediyle taksitle iPhone Xs Max almak için Senetle iPhone Satanlar yazımı okuyunuz.

En Uygun Kredi Teklifleri

18 TAKSİT X 950TL

12 TAKSİT X 1290TL

6 TAKSİT X 2190TL

EN UYGUNJ KREDİLER
EN UYGUNJ KREDİLER

iPhone Xs Max Teknik Özellikler:

Ekran:
Super Retina HD ekran 6.5 inç (diyagonal) OLED Multi‑Touch tam ekran HDR ekran 458 ppi yoğunlukta 2688 x 1242 piksel çözünürlük 1.000.000:1 kontrast oranı (tipik iPhone XS Max’in ekranı yuvarlatılmış köşelere sahiptir. Telefonun kıvrımlı zarif tasarımını takip eden bu köşeler, standart bir dikdörtgenin sınırları içinde yer alır. Standart
bir dikdörtgen olarak ölçüldüğünde, ekran diyagonal olarak 6.46 inçtir (görüntülenebilen gerçek alan daha azdır). True Tone ekran Geniş renk yelpazesine sahip ekran (P3) 3D Touch
625 cd/m2 maksimum parlaklık (tipik) Parmak izine dayanıklı, yağ tutmayan kaplama Birden fazla dil ve karakteri aynı anda görüntüleme desteği
Dayanıklılık:

Suya, Sıçramalara ve Toza Dayanıklılık, 60529 sayılı IEC standardı kapsamında IP68 derecesi. (30 dakikaya kadar maksimum 2 metre derinlik).
Çip:
A12 Bionic çip, Yeni nesil Neural Engine
Kamera:
12 MP geniş açılı ve 12 MP telefoto çift kamera, Geniş açı: ƒ/1.8 diyafram, Telefoto: ƒ/2.4 diyafram, 2 kat optik yakınlaştırma; 10 kata kadar dijital yakınlaştırma, Gelişmiş bokeh efektine ve Derinlik Denetimi’ne sahip Portre modu, Beş efektli (Doğal, Stüdyo, Kontur, Sahne, Sahne Mono) Portre Işığı, Çift optik görüntü stabilizasyonu, Altı bileşenli lens, Yavaş Senkron özelliğine sahip dört LED’li True Tone Flash, Panorama (63 MP’e kadar), Safir kristal lens kapağı, Arka aydınlatma sensörü, Karma kızılötesi filtresi, Focus Pixels özelliğine sahip otomatik netleme, Focus Pixels özelliğine sahip dokunarak netleme, Fotoğraflar için Akıllı HDR, Fotoğraflar ve Live Photo’lar için geniş renk yelpazesiyle çekim, Yerel ton eşleme, Gelişmiş kırmızı göz düzeltme, Pozlama denetimi, Otomatik görüntü stabilizasyonu, Seri çekim modu, Zamanlayıcı modu, Fotoğraflara konum bilgisi ekleme, Çekilebilen görüntü biçimleri: HEIF ve JPEG.
Video Kaydı:
Saniyede 24, 30 veya 60 kare 4K video kaydı, Saniyede 30 veya 60 kare 1080p HD video kaydı, Saniyede 30 kare 720p HD video kaydı, Saniyede 30 kareye kadar video kaydı için genişletilmiş dinamik aralık, Videolar için optik görüntü stabilizasyonu, 2 kat optik yakınlaştırma; 6 kata kadar dijital yakınlaştırma, Dört LED’li True Tone Flash, Saniyede 120 veya 240 kare 1080p ağır çekim video desteği, Stabilizasyon özelliğine sahip hızlı çekim video kaydı, Sinematik video stabilizasyonu (1080p ve 720p), Kesintisiz otomatik netleme özelliğine sahip video kaydı, 4K video kaydederken 8 MP fotoğraf çekme, Videoları oynatırken yakınlaştırma, Videolara konum bilgisi ekleme, Kaydedilebilen video biçimleri: HEVC ve H.264, Stereo kayıt.
Ön Kamera(TrueDepth):
7 MP kamera, ƒ/2.2 diyafram, Gelişmiş bokeh efektine ve Derinlik Denetimi’ne sahip Portre modu, Beş efektli (Doğal, Stüdyo, Kontur, Sahne, Sahne Mono) Portre Işığı, Animoji ve Memoji, Saniyede 30 veya 60 kare 1080p HD video kaydı, Fotoğraflar için Akıllı HDR, Saniyede 30 kare video kaydı için genişletilmiş dinamik aralık, Sinematik video stabilizasyonu (1080p ve 720p), Fotoğraflar ve Live Photo’lar için geniş renk yelpazesiyle çekim, Retina Flash, Arka aydınlatma sensörü, Otomatik görüntü stabilizasyonu, Seri çekim modu, Pozlama denetimi, Zamanlayıcı modu.
Face ID:
TrueDepth kamera aracılığıyla yüz tanıma.
Görüntülü Arama:
Wi‑Fi veya hücresel ağ üzerinden FaceTime görüntülü arama.
Sesli Arama:
FaceTime sesli arama, Voice over LTE (VoLTE)4, Wi‑Fi üzerinden arama.
Siri:
Mesaj göndermek, anımsatıcı ayarlamak ve çok daha fazlası için sesinizi kullanın, Kilit Ekranı’nızdan ve Mesajlar, Mail, QuickType ve daha fazla uygulamada akıllı öneriler alın, “Hey Siri” özelliğiyle, ellerinizi kullanmadan sadece sesinizle etkinleştirin, Favori uygulamalarınızda kestirmeleri çalıştırmak için sesinizi kullanın.
Pil – Batarya:
iPhone X’a göre 1,5 saate kadar daha uzun pil ömrü
Kablosuz bağlantı üzerinden konuşma süresi: 25 saate kadar İnternet kullanımı: 13 saate kadar
Kablosuz bağlantı üzerinden video oynatma: 15 saate kadar Kablosuz bağlantı üzerinden ses çalma: 65 saate kadar
Hızlı şarj özelliği: 30 dakikada %50’ye kadar şarj etme.
Şarj edilebilir yerleşik lityum iyon pil
Sensörler:
Face ID, Barometre, Üç eksenli jiroskop, İvmeölçer, Yakınlık sensörü, Ortam ışığı sensörü.
Ortam ışığı sensörü
İşletim Sistemi:

iOS 12

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.