75Milyon

Türkiye ve Dünya'dan Bilgi ve Haber Sitesi
Evkur’da Neden iPhone Yok ?

Evkur Neden Apple Ürünleri, iPhone Satmıyor Neden Yok ?

Senetle Alışveriş dendiğinde herhalde akla ilk gelen firmalardandır Evkur. Türkiye çapında bir çok şubesiyle ve internet sitesiyle Evkur senetli alışverişte ilk sıralarda. Ama Apple ürünleri yani iPhone satmıyor. Şimdi bu olacak iş mi demeyin. Her firmanın, Mağazanın, İnternet sitesinin Kendine özgü kriterleri ve satış politikası vardır. Evkur’da iPhone olmamasının nedenide bu satış polikasıdır.

Öncelikle Evkur firması her konuda güçlü bir firma iPhone satmak istese kralını satar fakat burada Evkur’un bir geleneği var bu gelenek gördüğümüz kadarıyla kendi sözünü geçiremeyeceği veya satın almada fiyat pazarlığı hatta kendi fiyatıyla alamadığı ürün ve firmaları ortak görmez. Gerekirse O ürün Dünya lideri Apple iPhone dahi olsa satmaz. Ha illa Apple ‘danmı alması gerekir iPhone cep telefonlarını piyasadan daha ucuza yada daha iyi şartlarda alabilir.Ama En önemli unsuru aşamadığı için bu seçeneği yok sayar. Peki Nedir bu Sorun yani Neden Evkur iPhone Satmıyor:

Evkur’un Senetle iPhone satmamasının en büyük nedeni, Müşterilerin çok büyük bölümü senetle telefon alıp bordurduğu için yani hemen satıp nakite çevirdiği için Evkur Senetle iPhone satmamayı tercih eder.

Belki de önümüzdeki günlerde Evkur yeniden Senetle iPhone satmaya başlar, Çünkü eskiden Evkur Senetle iPhone Satıyordu. Aslında yalnız Evkur değil Senetle iphone satmayanlar. Neredeyse Evkur tarzı hiç bir Büyük Alışveriş Merkezlerinde Senetle iPhone Satılmıyor. Bir çok Senetli Alışveriş Merkezi aynı sebeplerden satmıyor isede bazıları sadece satın alma yaparken kendilerininde vadeli alabildikleri ürünleri senetle satmayı tercih ederler. Bu bir Güç meselesimi yoksa satış politikasımı tabi onu bilemeyiz.

Peki Evkur bile Senetle iPhone satmıyorsa kimse satma mı demeliyiz, tabi ki hayır bir çok Mağaza genellikle de senetli alışveriş online internet sitelerinde senetle iPhone Satışları yapılmaktadır. Senetle iPhone Satanlar Başlıklı konuyu okursanız Sanırım size uygun bir Senetle iPhone Satan bir yer bulacaksınız.

Senetle iPhone 8 Plus Almak nerden alırım nasıl satanlarSenetle iPhone 8 Plus Almak

2 thoughts on “Evkur’da Neden iPhone Yok ?

Comments are closed.