75Milyon

Türkiye ve Dünya'dan Bilgi ve Haber Sitesi
Halkbank’ın Sitesine Neden Ulaşılamıyor ?
HALKBANK.COM.TR NEDEN ÇALIŞMIYOR
HALKBANK.COM.TR NEDEN ÇALIŞMIYOR

Memur maaşlarının ödendiği gün neden Halkbank.com.tr ‘ye ulaşılamaz ?

Bildiğiniz üzre memur maaşları her ayın 15. günü verilir ve bir çok memur maaşını devlet bankası Halkbank’tan almaktadır. İnsanların maaş gününü iple çektiği tabiri caizse ay sonunu getirmekte zorlandığı bugünlerde tamda maaşını çekebileceği gün maaşını almak veya kullanmak için tercih ettiği Halk bankası mobil bankacılığına veya internet sitesine ulaşamaması üzücü bir durum. Verilmiş sözler aksamız, siparişler gecikmiş veya güvenleri sarsacak durumlar olmuş olabilir insanlar arasında.

Tabi bir çoğunun ima ettiği gibi ben burada aman paraları bitti, aman art niyetli bir olay olarak görmüyorum. Bu iş bilmezlikten, yetersizlikten başka bir şey değil. Aptallıktan başka bir şey değil demek isterdim fakat hakaret sayılabilir o yüzden demiyorum. Halkbankası’nın sosyal medyada bu sorunla karşılaşan müşterilerine verdiği cevap “yoğunluktan dolayı yavaşlık olabilir, ilerleyen saatlerde tekrar deneyin” Böyle bir saçmalık olabilir mi?. Neden beklenilen yoğunluğu karşılayabilecek donanımlı web sitesi barındırmazsınız, neden insanları mâdur edersiniz. Büyük Türkiye’nin dev bankası olmakla eşleşen bir durummudur.

Bu işlerden yetkili teknik personellerinizi işe alırken bilgi, deneyim ve tecrübelerine bakmak yerine, o yada bu partiye yakınlığınamı bakarsınız veya onun bunun referansı var mı diye mi bakarsınız veya politikalarınız geleceğe değilde geçmişle kıyasmı hedefliyor. Belki de haksızlık ediyorum, bu durum kim bilir Dünya’da bir çok kez tekrarlanmış bir olaydır. Öyle bile olsa 2-3 saat ulaşılamayan bir siteye erişemeyen insanlara verilen cevaptaki aldatmaca bile kızmaya, eleştirmeye yeterlidir. Hem hizmet vermeyeceksin hemde aldatacaksın, teknolojiye ayak uyduramadıkları gibi İslam’lada bağdaşmayan işlere imza atan bankayla muhatap olmak üzücü, bu bankanın devlet bankası olması daha da üzücü bir durum.

Daha güzel bir Türkiye’ye, daha güzel bir Dünya’ya uyanmak dileklerimle.

Giyim, Kıyafetlerde İNDİRİM!

Apple Ürünleri Senetle Alışveriş | Taksitle iPhone

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.