75Milyon

Türkiye ve Dünya'dan Bilgi ve Haber Sitesi
PlayStation 5 Çıkış Tarihi

PlayStation 5 Ne zaman Çıkacak ?

Oyun konsolu dendiğinde akla şüphesiz Sony PlayStation gelmektedir. PlayStation’un son modeli olan PS4 çıkalı 6 yıl olmak üzere, 15 Kasım 2013 yılında piyasaya sürülen PlayStation 4, PlayStation 4 PRO ile UltraHD (4K) ve Sanal gerçeklik ile yenilensede kullanıcılar PlayStation 5, Play Station V ne zaman çıkacak diye bir telaş içerisindeler.

PlayStation 5 çıkış tarihi çok merak edilen bir konu ve Sony PlayStation kullanıcıları, PlayStation 5’in piyasaya sürüleceği günü ve tanıtılmasını heyecanla beklemekteler.

Sony PlayStation V’in çıkış tarihi ile ilgili bir tarih vermezken arka planda ar-ge ve üretimle ilgili deli gibi çalışmalar yaptığına eminiz. Fakat teknoloji dünyası artık ürünler hakkında üretici firmanın haberi olmaksızın sızıntılarla artık kullanıcıların heyecanlarını kaybetmemelerini sağlıyor. Aslında bu sızıntıların bir çoğu kasıtlı hem heyecanı zinde tutmaya, hem ilgiyi kaybettirmemeyi, hemde nabız yoklamayı hedefleyen olaylar olduğunu düşünüyorum. Artık insanlar internet ve sosyal medya sayesinde seslerini herkese duyurabiliyor. Yeterki Türk üreticiler gibi kulaklarını kapamasınlar.

İşte Play Station 5 Çıkış Tarihi

Sony’ye yakın bir kaynaktan edinilen bilgiye göre PlayStation 5 2020 yılında piyasaya sürülecek. Muhteşem özellikler ve yeni teknolojiler barındırması en muhtemel seçenekler arasında.

PlayStation 5’in çıkış tarihi kadar PS5 oyunları ve PS5 oyun fiyatlarıda merak edilen konular arasındadır. GT6 oyununun Ps5 ile aynı anda piyasaya sürülmeside bekleniyor.

Şahsen ben artık disk okuyucusu olmadan belki bir usb girişi ile Ps5’in üretileceğini düşünüyorum. PlayStation 5 ile online oyun oynamak çok değişecek diye düşünüyorum. Sony Play Station 5 bir oyun canavarının yanı sıra film izleme konusunada öncelik vermek zorunda, Ps5 ile online film izlemek çok rahat ve kolaylaştırılmadır.

PlayStation 5 için 500 Dolar fiyat dolaşmakta. Bu fiyat Türkiye piyasasına 3500TL bandında giriş yapar hatta 4000₺’yi bulabilir.

Play Station Kumandaları (Kol) çok sağlam ve iyi bir oyun deneyimi sunmak için tasarlanmış, inşallah PlayStation 5 kumandaları da bunu katlayarak, yeni özelliklerle, yeni deneyimlerle bizlere merhaba der.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.