75Milyon

Türkiye ve Dünya'dan Bilgi ve Haber Sitesi
Senetle Bilgisayar Almak

Senetle bilgisayar almak artık çok tercih edilen bir alışveriş haline geldi. bir kaç yıl evvel uygulamaya giren kredi kartı yasası ile malesef artık kredi kartınızda yalnızca 6 ay taksitle bilgisayatr almanız mümkündür. Ama Senetli alışverişi tercih ettiğinizde 12, 24, 36 hatta 48 ay taksitle bilgisayar satan mağazalar ve internet siteleri bulunuyor. Fiyatlar nakit almak kadar ucuz olmasada taksitlerin uzunluğu kendisini telafi ediyor.

Bir bilgisayara ihtiyacınız olduğunda kredi kartınız olmayabilir, limiti yetersiz olabilir veya 6 taksitteki aylık taksit tutarını bütçenizi sarsabilir. Bu sebeple Senetli alışverişi tercih etmek devreye giriyor.

Senetle Bilgisayar Almak
Senetle Bilgisayar Almak

Senetle Bilgisayar Satan Mağazalar ve İnternet Siteleri:

*Mutluevim.com.tr İnternetten Senetle bilgisayar satıyor. İstanbul merkezli İnternet Sitesi İstanbul dahil 38 ile satış yapıyor. Kredi Kartı veya Kredi Kullanmadan Senetle bilgisayar satışlarında 24 aya kadar taksitlerle Bilgisayarlar satmakta. Casper başta olmak üzre tüm markalar stoklarda satışta. Oyun bilgisayarları, Notebook, Masaüstü bilgisayarlar, All in one, Tablet PC ve yazıcılar Senetle 24 taksit.

*Evkur yılardır senetle alışveriş dendiğinde akla ilk gelen firmalardan önde gelir. Tüm markalar olmasada bir çok markayı stoklarında bulunduran Evkur 24 aya kadar taksit yapmaktadır.

*Arçelik mağazalarında Grundig, Asus marka bilgisayarların satışı senetle bulunmaktadır.

Senetle Bilgisayar Almak
Senetle Bilgisayar Almak

 

1 thought on “Senetle Bilgisayar Almak

Comments are closed.