75Milyon

Türkiye ve Dünya'dan Bilgi ve Haber Sitesi
Senetle Telefon

Senetle Telefon Hakkında Bilgi

Senetle Telefon

Önceki yıllarda Cep telefonu almak istediğimizde kredi kartıyla gidip her yerden 12 ay taksitler cep telefonu alabiliyorduk. Ancak kredi kartı kanunundaki değişiklikle cep telefonunu kredi kartıyla taksitlere böldürme yöntemi bitti. Bu süreç bir çok yöntemi devreye soktu bunlardan biride Senetle Telefon alma yöntemidir. Senetle telefon almak istediğimizde internetten senetle telefon satan siteleri veya senetle telefon satan mağazaları kullanabiliriz.

Senetle Cep Telefonu almak hem kolaydır hemde zordur. Bir Avm ye gidip bilgiler verip başvurabilir veya internet sitelerine girip senetle telefon başvurusunda bulunabilirsiniz. Fakat firmalar çoğu zaman sipariş verecek kişinin sipariş ettiği cep telefonunu satıp paraya çevireceğini düşündüğünden sipariş sonucu olumsuz olabilir. Ayrıca diğer ürünlere göre senetle cep telefonu istihbaratları biraz daha sıkı geçer. Senetle telefon satışı genellikle belli bir istihbarat sonucu satışa çevrilen bir durumdur. Fiyatları normal fiyatına göre yüksek olsada uzun taksit seçenekleri cazip kılar.

Senetle Telefon Alma Kriterleri / Neden onaylanmaz

Senetle telefon satan mağazalar, firmalar, internet siteleri bazı kurallar ve kriterlere göre siparişleri onaylamaktadır. Firmalara görede bu şartlar değişiklik göstermektedir. Altta uygulanan bazı senetle telefon satışı istihbarat kriterlerini sıralayacağız.

  Senetle Telefon Nasıl Alınır

Senetle Telefon Alacak kişinin Sahip olması Gereken Özellikler

•TAPU

•SSK

•KEFİL

•İCRA OLMAMASI

•DÜŞÜK OLMAYAN KKB (FİNDEKS PUANI)

•SOSYAL MEDYA HESABI

•HADDİNDEN FAZLA BORÇ YADA KEFİLLİĞİ BULUNMAMASI

•İYİ REFERANS VEREN ESKİ BİR MÜŞTERİ OLABİLİR

Yukarıda belirttiğimiz şartlar her firmada değişir. Bir çok firma senetle satış yapıyorum diye beyan eder fakat bazıları anlaşmalı bir bankadan kredi (Faiz) çektirir. Buna dikkat etmek gerekir.

Örneğin Bir kaç yıl evvel Evkur Finans kurumu oldu yani siz Senetli alışveriş yaptığınızı düşünürken bir finans kurumundan kredi çektiniz haberiniz yok ve ayrıca ödemelerinizi geciktirseniz banka puanınız etkilenir.

Yiğit Alışveriş merkezleri, Evyapar, Evcenter, Özşanal, Şenpazar gibi Alışveriş merkezleri eski usun elden taksitli yani senetle alışverişe devam etmektedir. Hatta bazıları sadece mağazalarda değil internet üzerindende senetle telefon satışlarına başlamışlardır.

Senetle Telefon Satan İnternet Siteleri:

Senetle Telefon Artık internette çok talep görüyor. Bu talebin en büyük nedeni ise iPhone cep telefonlarınında sitelerde senetle satılması. Aşağıda Senetle iPhone Satan siteleri listeliyoruz. Her biride güçlü ve köklü firmalar.

SENETLE-TELEFON-reklam
SENETLE-TELEFON-reklam

Mutluevim.com.tr

Mutlu Evim internetten senetle telefon satışını en güvenli ve en kararlı yapan firmaların başında geliyor. iPhone dahil tüm marka model cep teledonlarını sürekli stoklarında bulunduran ve hepsini senetle müşterileri 24 aya varan taksitlerle kendi teslimat ekibiyle ulaştıran bir site. Merkezi Ataşehir ‘de ve tüm İstanbul ‘a 2-4 gün içerisinde teslimat sağlamakta. Mutlu Evim Banka kredisi, kredi kartı veya başka bir finans kurumu, aracı firma kullanmıyor.

Maycard

Maycard isternet sitesinden senetle telefon satışı yapmaktadır. 36 aya varan taksitlerle cep telefonu sahibi olabilirsiniz.

Çetinler

Çetinler Arçelik bayisi bir çok cep telefonu modelini senetle satmaktadır.

Bayraktar

Bayraktar Beko bayisi ve Cep telefonlarına senetle satmaktadır.

2 thoughts on “Senetle Telefon

Comments are closed.