75Milyon

Türkiye ve Dünya'dan Bilgi ve Haber Sitesi
Senetli Alışveriş Arçelik 6588 A+++ Bulaşık Makinesi Beyaz 8 Programlı Taksitle

“Senetli Alışveriş Adresimiz MutluEvim.com.tr ‘dir.
CEP TELEFONU – BİLGİSAYAR – TELEVİZYON – ARABA – MOTORSİKLET – SAAT – OYUN KONSOLLARI – PLAYSTATİON 4 – BEYAZEŞYA – EV – ARSA
Tüm Ürünler 24 Ay Taksitle
Senetle iPhone Telefonlar, iPhone 8, iPhone X Senetle 24 Taksit

Senetli Taksitle Arçelik A+++ 8 Programlı Bulaşık Makinesi 6588 Beyaz Renk

 

 

Senetli Taksitli Alışverişin adresi olan 75milyon.com ile dilediğiniz Arçelik ürününü alabilir ve 24 aya kadar taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Taksitli alışverişin keyfini sürün.  Senetle Arçelik 6588 Bulaşık Makinesini hemen alın kapınıza kadar ücretsiz getirelim. Sağlamlık ve Güven veren yapısıyla Arçelik Bulaşık makineleri size uzun yıllar hizmet etmek için üretilmiştir. En son teknolojiyle üretilen Arçelik 6588 Bulaşık Makinesi sadece 75milyon.com adresinden taksitle alabilirsiniz.

 

Kredi Kartsız Taksitle Arçelik 6588 A+++ Bulaşık Makinesi 8 Programlı

 

 

Senetle Arçelik 6588 A+++ Bulaşık Makinesi 8 Programlı, Arçelik Bulaşık Makinesi ailesinin en geniş üyeleri arasında bulunmaktadır. 14 kişilik yıkama kapasitesi ile size oldukça fazla bulaşıklarınızı tek seferde yıkama imkanı sunuyor.  LCD ekran özelliğiyle oldukça kolay bir kullanım sunmaktadır. Zaman erteleme fonksiyon özelliği ile Makinenizin istediğiniz saatte çalışıp yıkama yapmasını sağlayabilirsiniz. Böylece siz evde yokken de makineniz bulaşıklarınızı yıkayabilir.

 

Senetle Arçelik 6588 A+++ Bulaşık Makinesi 8 Programlı Özellikleri;

 

Ürün Serisi Piano

 

Ürün Tipi Solo

 

Ekran Tipi LCD

 

Kurutma Performansı A

 

Paslanmaz Çelik İç Gövde Var

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.