75Milyon

Türkiye ve Dünya'dan Bilgi ve Haber Sitesi
Taksitle iPhone Nereden, Nasıl Alınır

taksitle nasıl iphone alınır

Taksitle iPhone Cep Telefonu Almak

Bilindiği gibi Cep telefonlarına Kredi kartı taksit sınırlaması nedeniyle her hangi bir taksit uygulanamamkatadır. Eüer ki Şirket yani Business Kredi kartınız var ise 9 taksite kadar Cep telefonunu taksitle alabilirsiniz. Peki Taksitle iPhone Cep telefonu almak istediğimizde yalnızca kredi kartılamı taksit oluyor, Hayır. Bunu bir kaç yolu, yöntemi var ve yasal. Taksitle iPhone Cep Telefonu almak istiyorum diyorsanız aşağıda listede belirttiğim yöntemleri uygulayabilir veya gözden geçirebilir siniz.

taksitle-iphone-nasil-aliniyorTaksitle iPhone Alma Yöntemleri

Senetli veya Taksitle bir çok ürünü almak istediğinizde büyük marketlerden, büyük şehirlerden en küçüğüne kadar bir şekilde birileri ve firmalar taksitle ürün satmaktadır. Bu kimi zaman senetle, kimi zaman banka yada finans kurumları vasıtasıyla imkan çok. Fakat Cep telefonu konu olduğunda bu yelpaze ciddi manada daralmakta. Çok firma yahut kurum Cep telefonu taksitle satmaktan yada aracı olmaktan kaçmaktadır. Hal böyle ike birde iPhone marka Cep Telefonu konu olduğunda düşüş belkide cep telefonuna göre 10 da 1 lere kadar yani 10 katı daha düşmektedir. Konuyu uzatmadan ve dağıtmadan altta Taksitle hangi şartlarfa ve nasıl iPhone Cep telefonu alabileceğinizi yazıyorum.

 

Alışveriş Kredisiyle Taksitle iPhone Alma (Faizli)

En çok kullanım yeri Teknomarketler (Vatan Bilgisayar, Mediamarkt, Teknosa) ayrıca da cep telefonu bayilerindede sıkça gördüğüm Taksitle iPhone Alma Yöntemidir. Genellikle farklı fiyatlarla karşılaşılabilir. Bankaalr biraz tereddütlü onay veriyor.

Mağazalarda Elden Senetle iPhone alma (Faizsiz)

Senetli Alışveriş yapan mağaza çok, Tabi hepsi telefon satmıyor Cep Telefonu satanlarında çoğu Senetle iPhone satmıyor. Tabiki satanlar var. Özetleyecek olursak.

Arçelik bayilerinin bir kısmında senetle iPhone satışı var.

Çetinler Mağazasında var,

Bayraktar Beko bayisi mağazasında Senetle iPhone Satışı yapmakta.

Siteye Reklam Ver
Siteye Reklam Ver

İnternet Sitelerinde Online Senetle iPhone Satışı (Faizsiz)

Senetle iPhone almak isteyen interene gelsin. Senetle iPhone satışının en bol ve güvenli olduğu yer internet gibi görünüyor. Tespitlerim ve araştırmalarıma göre güvenilir Senetle iPhone satan siteleri listeliyorum.

MutluEvim.com.tr

Online Alışveriş Sitesi Mutlu Evim Apple iPhone Cep telefonlarının tüm modellerini stoklarında sürekli bulunduruyor ve 24 aya varan taksitler senetle iPhone satışlarını gerçekleştiriyor.

Maycard

Maycard internet sitesinden iPhone modellerinin bir çoğunu senetle satıyor ve 36 aya varan taksit imkanı sunuyor. Köklü bir firma demeden de geçemeyeceğim.

Çetinler

internet sitesinden 36 aya varan taksitlerle iPhone satıyor.

Operatör Üzerinden Taksitle iPhone Almak

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom (Avea) iPhone dahil bir çok cep telefonuna 24 hatta 48 aya varan taksitler yapmaktadır. araştırmalarımıza göre bu taksitli iPhone satışını firma kendi finanse etmek yerine arka plandan bir bankayla anlaşıp müşteri adına kredi çeker ve bunu net bir dille açıklamadıkları için bende net yazamıyorum burada ama hissiyatım bu yönde. Karar sizin. Taksitle iPhone Satışı üç Operatör dede bulunuyor.

Şirket Kartıyla Taksitli iPhone Telefon alma (Faizsiz)

Bankalar kişiler Şahıs kredi kartı verdikleri gibi biraz daha yüksek limitlerle tüzel kişilerede yani şirketlerede Şirket Kredi kartı vermektedir. Bu Kredi Kartlarına Şirket kartı veya Business card denir. Cep Telefonu satan küçük büyük bir çok yerden şirket kartınızla 9 aya varan taksitlerle çoğu zamanda peşin fiyatına taksit yaptırıp iPphenunuza ulaşabilir siniz.

Alışveriş Sonra Taksite Böldürme (Faizli)

Bu yöntem her hangi bir yerden kredi kartınızla tek çekimle yaptığınız bir iPhone alışverişi alışveriş sonrasında ilgili bankayı arayı veya başvurup belli masraflar ödeyerek taksitlere böldürme. Bankalar aldıkları farklara faiz dediklerinden dolayı ve bankalarda faizle işlemgörüldüğü için bu işlem faizlidir.

 

Nacizane kişisel yorumum içinde faiz olan her şeyden uzak durmalıyız. Her kese hayırlı alışverişler dilerim.

 

| BU MAKALELERİME BAYILACAK SINIZ !

|– Evkur ‘da Neden iPhone satılmıyor? Evkur Apple Neden yok ?

|– Senetle Telefon Satanlar