75Milyon

Türkiye ve Dünya'dan Bilgi ve Haber Sitesi
Vestel senetli Alışveriş

Senetle Alışveriş Vestel Ürünleri ve Mağazaları

Vestel Türk Malı, Yerli Malı olmakla birlikte Üretimini Manisa ‘da Vestel City de yapmaktadır. Avrupanın en büyük üretim üssü Tesisidir. Vestel Ürüttiği Ürünlerin Yüzde 85 ini ihraç etmektedir. Vestel ‘in regal başta olmak üzre bir çok alt markasıda bulunur. Fiyatları iyidir Vestel ürünlerinin. Senetle beyazeşya, Cep telefonu gibi ürünler almak istediğinizde Vestel mağazaları ve internette Vestel ürünleri satan senetli alışveriş sitelerini bulabilir siniz. Senetli Alışveriş Satışlarında en çok Vestel Led tvler satılmaktadır. Vestel led televizyonları yüksek teknolojili olmalarına rağmen fiyatları diğer markalara göre çok hesaplıdır. Yaygın Vestel servis ağı bulunmasına rağmen Vestel ‘in servisleri malesef kullanıcı çok memnun bırakmaz. Tabi ki bu çok kötü demek değil memnun olmayan kadar olanda bulmak mümkündür. Sanırım olaya Fiyat/Performans değerlendirmesi yapmak gerekiyor.

 

vestel-senetli-alisveris
vestel-senetli-alisveris

Senetle Vestel Ürünleri Nelerdir ?

senetle-vestel-venus-z20
senetle-vestel-venus-z20

Senetle Vestel Venüs Cep Telefonu:

Vestel cep telefonlarına Venüs Model adını verdi. Venüs Cep telefonları bir sıçrama yakalayamasada satıl rakamları kötü değildir. Ürünler kaliteli ve fiyatları uygundur. Her hangi bir arıza durumunda çok yaygın olan Vestel servislerine gidebilirsiniz.

Genel bir ifadeyle neredeyse Tüm Vestel bayileri kredi kartlı ve kredili satışların yanı sıra Senetle Telefonn satışıda yapmaktadır. Vestel Venüs Cep telefonları 24 aya kadar taksirler satın alabilirsiniz. Vestel bayilerinin yanı sıra internettede senetle Vestel Venüs Cep Telefonu satan siteler bulunmaktadır.

Güncel Vestel Venüs Cep telefonu Modelleri:  Venüs z20,  VENUS V3 5580,  VENUS E3,  VENUS V5,  VENUS V4 Cep Telefonları Senetle Satın Alabilir siniz.

 

Vestel Tanıtım Videosu

Senetle Vestel Televizyonlar:

Vestel Televizyon modelleri çok geniş bir ürün ve model çeşitliliğine sahiptir. Aynı zamanda fiyatları makuldür. Giriş seviyesi (ucuz TV) den En donanımlı Televizyona kadar ürün yelpazesi geniştir. Vestel Televizyonları kolaylıkla senetle satın alabilir siniz. Son düzenleme ile kredi kartına en fazla 3 taksitle ve alışveriş kredisiylede en fazla 6 taksitle televizyon sınırlaması gelmiştir. Fakat Senetli Alışverişle Vestel televizyon almak isterseniz 24 aya varan taksitlerle satın alabilirsiniz.

Senetle Vestel BeyazEşyalar:

Vestel ‘in Beyazeşyada Ürün gamı çok geniştir. Çamaşır makinesinden Buzdolabına her türlü beyaz eşya bulunur. Tabi bu Vestel BeyazEşyaları senetle almak mümkündür, Mağazalardan yada internet sitelerinden.

Senetle Vestel Klimalar:

Vestel klimaları senetle 24 ay taksitle Mağazalardan veya internet sitelerinden satın alabilir siniz. Vestel klimaların ek servisler nedeniyle kurulumları diğer markalara göre daha hızlı yapılmaktadır.

Siteye Reklam Ver
Siteye Reklam Ver

Senetle Vestel Derin Dondurucular:

Vestel derin dondurucular Senetle 24 ay taksitle alınabilir.

Senetle Vestel Ankastre Ürünler:

Bir birinden şık Vestel ankastre Setler ve Ankastre ürünleri Senetle Elden taksitle. Mağazalarda ve senetli alışveriş internet sitelerinden.

Senetle Vestel Elektrikli Mutfak Aletleri ve Elektrikli Ev Aletleri:

Senetle Vestel Dizüstü Bilgisayar, Notebook:

Senetle Vestel Yazarkasa