75Milyon

Türkiye ve Dünya'dan Bilgi ve Haber Sitesi
Web Site Tasarımı Firmaları

Web tasarımı firmaları bir hayli çok fakat hepsi işini kaliteli ve zamanında yapıyor mu?. Her firmanın, kurumun yada kişilerin neredeyse bir web sitesi mevcut. 

Web site tasarımının bilgi, tecrübe ve zaman gerektirdiği aşikar. Yeni bir siteni yaptırmak istediğinizde bir çok karar vermeniz gerekecez fakat her şey bittiğinde Dünya’ya kendinizi anlatabilecek size ait bir alanınız olmuş olacak. Web site tasarımı yaptırmak istediğinizde nelere dikkat etmeliyiz peki?

Web site tasarımı yaptırmak istiyorsak eğer, web site tasarımcısının referanslarını kontrol etmeliyiz, sonra kendi internet sitesini kontrol etmeliyiz tüm sayfalar çalışıyor mu, sitesi hızlımı yavaş mı? Tabi iletişime geçtiğimizde konuşması tavrı da önemli. Web site tasarımı konusunda bizim önerimiz (75milyon.com yani bu sitenin tasarım, yazılım ve seo firması) Zek Medya Web site tasarım ve Seo firmasıdır.

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası web site tasarım hizmeti veren firma Zek Medya, tüm İstanbul’da web site tasarım hizmeti vermektedir.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.